! Varování !

Tohle je finanční pyramida

(a co není fin. pyramida? Na tomhle principu je založeno snad VŠECHNO, akorát peníze jdou jiným do kapes..)

 

Účast v ní je riziková a kdykoliv můžete ztratit všechny svoje peníze. Myslete na to!

(a nezučastnít se v ní neriskujete ničím, protože ani není čim riskovat!)

 

 

 
Nejsou zde žádné investice! Nevěnujeme se žádnému obchodu! Žádné obchodování s akciemi, vůbec žádná komunikace s profesionály na trhu, vy žádné cenné papíry nedostáváte (a opravdu oni jsou cíl, pro který jste sem přišli?)
Pyramida! Pyramida! Pyramida!
Peníze jsou zde jenom od lidi, od jinudy je nezískáváme. Nevyděláváme žádným způsobem! Pochopili?
Nedáváme nikomu žádné záruky nebo sliby ne ve viditelné nebo skryté formě. (Na rozdíl od banků, kteří velmi rádi dávají, že nikdy nekrachnou! :-) )
Neexistují zde žádná pravidla. Jediné pravidlo: žádná pravidla nejsou vůbec! I když budete postupovat přesně podle pokynů, můžete "prohrát". "Výhru" svou stále můžete nedostat. Bez jakéhokoli zjevného důvodu nebo vysvětlení.
Dle názorů absolutně všech předních finančníků a ekonomů, odborníků, atd., atd., zajistit natolik vysoký výnos není možné v zásadě, tohle všechno je úplný podvod, „drzý a nestoudný“ podvod.
Na kterém byste se neměli za žádných okolností a v žádném případě podílet!
(A Sergey Mavrodi musí být veřejně ukřižován na Rudém náměstí. Co nejdříve. Nebo dokonce spálit, což je ještě lepší, uspořádat jakési veřejné auto-da-fe. Jako ponaučení pro všechny ostatní podvodníky a aféristy. Minulé, současné a budoucí. Aby se z toho poučili! :-) )
Proč to funguje a nepadá to stěží vysvětlíme, ale snažíme se.
Důležité pro nás všechny je to, že to funguje a lidí mají své peníze.
Jestli jste i přes všechny varování docílili až sem a chcete vstoupit do MMM a začít žít z více než jedné měsíční mzdy, tak si přečtěte "pravidla" dole a vlevo klikněte na NÁŠ TÝM a zkontaktujte se s, jedním z výběru, desátníkem. Neriskujte hned vším, vždy mějte na pamětí, že k životu člověk nepotřebuje hodně! Chcete-li někam investovat, tak to prozkoumejte, přesvědčte se, že to opravdu funguje a až pak důvěřujte!

 

 

Pravidla MMM2012

 

!! Žádná pravidla zde nejsou !!

(jediné pravidlo téhle struktury je to, že žádná pravidla nejsou)

Se zeptáte proč to tak je? Kazdy člověk musí vědět do čeho jde a jaká jsou s tím rizika!! Odpovědnost pravě kvůli toho, padá na každého účastníka a ne na systém samotný! 
 
Jsou zde jenom rady
 
1. pravidlo
MMM2012 – Globalní pokladna peněz, kde si lidi vzájemně pomáhají
                 - Finanční sociální síť
 
2. pravidlo
Zdrojem všech informací jsou stránky 
 
Poslední 2 jsou zrcadla
 
3. pravidlo
Systém má strukturu:
 
Desátník
Setník
Tísicník
Temník
ADMINISTRACE
 
Nikdo nemůže mít zároveň 2 funkce.
 
4.pravidlo 
Vedoucí za svou funkcí nedostanou žádný příjem!
Ale budou mít „odměny“. Kromě bonusu, který budete ziskávát 20% za první vklad nového účastníka a 10% za druhý vklad, budou ještě mít 5% každý měsíc za CELKOVOU sumu peněz v jeho struktuře (tohle se tyká desátníka)
3% setník, 1% tisicník
 
Bonusy si můžete IHNED vybrat a koupit si za ně třeba boty :-)
 
5. pravidlo
Vedoucí se musí starat o svojí buňku lidí. V případě, že buňka stagnuje, bude se jednat o záměně vedoucího.
 
6. pravidlo
Maximum lidi v buňce může být 30. Jestli desátník se blíží k tomuto číslu, měl by někoho povýšit na desátníka a předat určitý počet lidí.
 
7. pravidlo
Ohledně registrace (tohle vše s vámi dořeším sám, protože je to jenom v ruštině a do češtiny nebylo přeložené na stránkách)
 
Pravidlo zní, každý musí být za registrován
 
8. pravidlo
MAVRO má 2 kurzy. Kurz nákupu a kurz prodeje (stejně jako každá jiná měna)
 
Kurzy jsou na stránce přesně vypsané na 1 rok dopředu
 
9. pravidlo
Kurzy určuje jenom Sergey Mavrodi. Každé MAVRO má svůj kurz (od 10% až po 75%). Kurzy se mění každý úterek a čtvrtek
 
10. pravidlo
MAVRO má různé typy. Třeba typ MAVRO-CZE se uvádí v kurzu pro koruny, MAVRO-D je pro dolary. V libovolný moment může účastník předělávat jeden typ v druhý podle oficiálního kurzu centrální banky.
 
PS: my budeme používat dolary aby se v tom neudělal guláš a abychom neztráceli (každá směna stojí peníze a bylo by hodně převodu)
 
11. pravidlo
Kurzy MAVRO jsou různé podle druhu. Jsou ne depozitní (do vyžádání) a depozitní (vložené na konkretní dobu)
Ne depozitní rostou 30% v měsíc a vybrat si je můžete v libovolný moment.
Depozitní jsou dvojí: 
1) obyčejné
2) velmi ziskové
Depozitní obyčejné
Kurzy jsou 40,50 a 60% (tříměs., půlroční a roční)
„Nemužete“ je prodat dříve daného období
V případě, že se neudržíte a vyberete si peníze dříve konce daného období, pak se depozitní změní na ne depozitní a budou přepočítány!! Od momentu vkladu nezískáte 40,50,60% , ale 30% (jako by jste od začátku je měli ne depozitní)
V případě, že dané období uplynulo, vaše peníze pokračují v růstu, jako by byli depozitní (podle těch procent na které jste je vložili). To znamená, že se NEMĚNÍ na 30% ne depozitní.
Depozitní velmi ziskové
Kurzy jsou 55,65 a 75% (tříměs., půlroční a roční)
Tady bych upozornil, že opravdu „NEMŮŽETE“ si je vybrat před koncem daného období!! V případě, že opravdu si je vybrat budete chtít, ŽÁDNÉ procenta vám vyplacené nebudou. Jenom čistý vklad.
Tady platí stejné pravidlo, jako u depozitních. V případě uplynutí daného období, peníze se množí, jako by byli depozitní velmi ziskové (podle procenta, kterého jste si vybrali)
Oblepení auta reklamou
Každému, kdo vlastní auto je nabídnutá možnost si oblepit auto reklamou MMM.
Výhody: Doba, po kterou vkládáte depozit se zmenší o třetinu!!
Jestli vložíte na půlroku depozit, pak je pro vás zkrácen o 2 měsíce (peníze si můžete vybrat už po 4 měsících). Získáte částku, která vám přibyla za tyto 4 měsíce (ne za celý půlrok)
 
12. pravidlo
Účastník může koupit a prodat libovolné MAVRO a taky v libovolný moment (min. částka je 200,- kč)
Pří vložení více, jak 200 000,- kč bude zapotřebí schválení. Procenta samozřejmě se upraví aby to systém unesl. V případě, že se někdo takový objeví, detailněji to prostudujeme :-)
 
13. pravidlo
Každý účastník musí si založit v banku pro MMM speciální účet, který bude výhradně sloužit MMM systému.
Není možné s penězi samostatně manipulovat! V případě výběru nebo poslání peněz na jiný účet atd. musí účastnit tohle probrat se svým desátníkem.
Porušení tohoto pravidla vyloučí účastníka ze systému a bez náhrad.
Ihned po otevření účtu musí účastník provést kontrolní platbu ve výši kterou desátník sám určí (okolo 200,- kč). (tohle je opatření aby účastník nebyl ve více strukturách. Když platí v jedné struktuře v jiné se objeví samovolný pohyb peněz a bude muset vysvětlit proč). Tyto peníze nikam nezmizí, budou se počítat, jako by byli u vás na účtu.
 
14. pravidlo
Každý účastník má vlastní online kancelář, kde si může ověřit, kolík má peněz v systému a v jakých procentech.
Pro nákup MAVRO účastník posílá mail se screenem bankovního účtu (částky, která tam je) svému desátníku. Ten je nakoupí pro něj
 
15. pravidlo
Když účastník chce prodat své MAVRO, posílá zase mail desátníku. Ten mu vyplatí peníze ze své buňky. V případě, že nemá dost peněz, napíše setníku a ten je mu posle. atd. atd.
Po získaní peněz účastník je POVINEN poslat do jednoho dne mail s předmětem WINMONEY na  winletters24@gmail.com .
Mail musí obsahovat: datum registrace, status (účastník, desátník atd.), krátká historie (suma vložených peněz,  předešlé „prodeje“ MAVRO, atd.), suma nynější „výhry“. Ostatní co kdo chce
 
16. pravidlo
Desátník musí vykonat všechny příkazy svého setníka (nikoho jiného!!), co se tyká výplat. Setník svého tisicníka, atd.
V případě, že se vám něco nebude zdát, pište na ADMINISTRACI 
 
17. pravidlo
Desátník musí každý týden posílat vyúčtování své desítky svému setníku (kolík mají peněz v desítce)
 
18. pravidlo
Za každého nového účastníka dostane ten kdo ho přivedl (REFERÁL) 20% za první vklad a 10% za druhý vklad. Tyto peníze dostane ihned a může s nimi manipulovat, jak chce.
 
Toto pravidlo se zrušilo kvůli daním!!! Takže je na každém, kdo jak chce je dávat (samozřejmě dávat budeme, ale nesmíme to slíbit)
 
19. pravidlo
V případě ztráty spojení se svým nadřízeným, každý to musí nahlásit ADMINISTRACI! Zakazuje se jít za pomoci kamkoliv jinam (tím se myslí i vládní orgány), ADMINISTRACE se pokusí ho najít a vás přeřadit jinam BEZ ZTRÁTY Vaších financí.
 
20. pravidlo
V případě paniky ve velkých rozměrech může být záply režim KLID.
Výplaty na týden – 2 se zástavi!! Praxe ukázala, že za tuto dobu emoce a nejistota se uklidní a všechno se vrací na své koleje.
V případě zatčení nebo náhlého zmizení Sergeje Mavrodi se režim KLID zapíná IHNED. Za týden bude k němu připuštěn advokát a on dá další příkazy.
Každopádně výplaty pokaždé se vrátí do norm. a systém pojede zase, tak jak jel. Peníze nejsou na jednom místě (ale na milionech účtech), takže systém je nezničitelný